MBV Company s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 12 295 | 19 613 | 37 963 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 12 295 | 19 613 | 37 963 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 44 | 5 354 | 370 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 251 | 2 259 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 251 | 2 008 | 3 334 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 7 000 | 7 000 | 27 000 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 12 251 | 14 259 | 37 593 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 11 719 | 29 988 | 41 952 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 295 | 2 362 | 3 704 |
| EBITDA | — | 295 | 2 362 | 3 704 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 295 | 2 362 | 3 704 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 251 | 2 008 | 3 334 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MBV Company s.r.o.
Prehľad
MBV Company s.r.o. (IČO 55314805) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Poprad. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: športové činnosti i. n. (SK NACE 9319).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 41 952 €, čo je o 39,9 % viac ako rok predtým (29 988 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 89,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 334 € (7,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 37 963 € a vlastné imanie 37 593 € (miera samofinancovania 99,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.