ContinuousDelivery s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 34 693 | 63 456 | 103 978 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 34 693 | 63 456 | 103 978 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 5 081 | 5 761 | 4 930 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 24 612 | 52 695 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 24 612 | 28 083 | 41 353 |
| Vlastné imanie spolu | 29 612 | 57 695 | 99 048 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 42 516 | 56 999 | 80 117 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 29 034 | 32 672 | 46 223 |
| EBITDA | 29 034 | 32 672 | 46 223 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 28 955 | 33 039 | 45 959 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 24 612 | 28 083 | 41 353 |
| Osobné náklady | 4 637 | 9 146 | 10 040 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ContinuousDelivery s. r. o.
Prehľad
ContinuousDelivery s. r. o. (IČO 55321313) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Rimavská Sobota. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 80 117 €, čo je o 40,6 % viac ako rok predtým (56 999 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 37,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 41 353 € (51,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 10 040 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 103 978 € a vlastné imanie 99 048 € (miera samofinancovania 95,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.