International Center "InStudy" s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 18 943 | 30 847 | 106 593 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 18 943 | 30 847 | 106 593 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 8 070 | 22 931 | 92 477 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 5 873 | 3 555 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 873 | -2 957 | 5 561 |
| Vlastné imanie spolu | 10 873 | 7 916 | 14 116 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 57 520 | 59 458 | 84 745 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 413 | -1 938 | 6 514 |
| EBITDA | 8 413 | -1 938 | 6 514 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 7 434 | -2 957 | 6 521 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 873 | -2 957 | 5 561 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
- Glimmer s. r. o.
- Safmed, s. r. o.
- Íngliš s. r. o.
- Enpal s. r. o.
- ZUMA Lab s.r.o.
- Inštitút vzdelávania informačnej a kybernetickej bezpečnosti - TN, s.r.o.
- Inštitút vzdelávania informačnej a kybernetickej bezpečnosti - PO, s.r.o.
- Inštitút vzdelávania informačnej a kybernetickej bezpečnosti - TT, s.r.o.
- Inštitút vzdelávania informačnej a kybernetickej bezpečnosti - BA, s.r.o.
- Inštitút vzdelávania informačnej a kybernetickej bezpečnosti - KE, s.r.o.
Zhrnutie: International Center "InStudy" s. r. o.
Prehľad
International Center "InStudy" s. r. o. (IČO 55321861) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 84 745 €, čo je o 42,5 % viac ako rok predtým (59 458 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 21,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 561 € (6,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 106 593 € a vlastné imanie 14 116 € (miera samofinancovania 13,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.