PEMA42 s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 4 651 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 10 849 | 10 888 | 9 828 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 10 849 | 10 888 | 9 828 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 1 228 | 1 237 | 1 014 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 621 | 4 651 | 3 814 |
| Vlastné imanie spolu | 9 621 | 9 651 | 8 814 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 63 566 | 109 574 | 106 213 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 849 | 5 888 | 4 828 |
| EBITDA | 5 849 | 5 888 | 4 828 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 849 | 5 888 | 4 828 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 621 | 4 651 | 3 814 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 4 621 | 4 651 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PEMA42 s.r.o.
Prehľad
PEMA42 s.r.o. (IČO 55331327) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť (SK NACE 7722).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 106 213 €, čo je o 3,1 % menej ako rok predtým (109 574 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 29,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 814 € (3,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 828 € a vlastné imanie 8 814 € (miera samofinancovania 89,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.