Rail Academy Group s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 0 | 119 982 | 64 766 |
| Neobežný majetok spolu | 5 000 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 119 982 | 64 766 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 0 | 31 806 | -15 709 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 83 176 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | 83 176 | -7 701 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 88 176 | 80 475 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 175 743 | 30 988 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 106 896 | -7 044 |
| EBITDA | 0 | 106 896 | -7 044 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | 106 817 | -7 361 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 83 176 | -7 701 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok8
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Rail Academy Group s.r.o.
Prehľad
Rail Academy Group s.r.o. (IČO 55333826) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Lužná. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 30 988 €, čo je o 82,4 % menej ako rok predtým (175 743 €). Rok 2025 skončil stratou 7 701 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 64 766 € a vlastné imanie 80 475 € (miera samofinancovania 124 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.