Medoa s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | — | 30 000 | 67 270 | 65 022 |
| Neobežný majetok spolu | — | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | — | 30 000 | 67 270 | 65 022 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 0 | 34 419 | 7 116 |
| Základné imanie | 0 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 2 851 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | 0 | 2 851 | 25 055 |
| Vlastné imanie spolu | 0 | 30 000 | 32 851 | 57 906 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 174 636 | 134 984 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 0 | 3 953 | 25 205 |
| EBITDA | 0 | 0 | 3 953 | 25 205 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | 0 | 3 811 | 25 055 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 0 | 2 851 | 25 055 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 68 158 | 41 327 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Medoa s.r.o.
Prehľad
Medoa s.r.o. (IČO 55336671) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Púchov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 30 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 134 984 €, čo je o 22,7 % menej ako rok predtým (174 636 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 25 055 € (18,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 41 327 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 65 022 € a vlastné imanie 57 906 € (miera samofinancovania 89,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.