Aluminium a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 4 932 717 | 15 258 306 | 22 808 387 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 65 675 | 274 464 | 287 636 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 65 675 | 337 639 |
| Spolu majetok | 3 628 150 | 5 980 000 | 7 223 083 |
| Záväzky spolu | 3 384 975 | 3 973 587 | 2 679 407 |
| Vlastné imanie spolu | 243 175 | 2 006 413 | 4 543 676 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Aluminium a.s.
Prehľad
Aluminium a.s. (IČO 55338810) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s kovmi a kovovými rudami (SK NACE 4682). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 150 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 22 808 387 €, čo je o 49,5 % viac ako rok predtým (15 258 306 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 115 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 287 636 € (1,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 193 242 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 223 083 € a vlastné imanie 4 543 676 € (miera samofinancovania 62,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.