PETERIKA 3 s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 21 065 | 31 641 | 26 776 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 11 000 |
| Spolu majetok | 5 000 | 21 065 | 31 641 | 37 776 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 5 518 | 4 212 | 1 276 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 10 047 | 21 929 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 10 547 | 11 882 | 9 071 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 15 547 | 27 429 | 36 500 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 40 439 | 40 299 | 30 703 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 12 408 | 14 112 | 10 307 |
| EBITDA | — | 12 408 | 14 112 | 10 307 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 12 408 | 13 979 | 10 079 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 10 547 | 11 882 | 9 071 |
| Osobné náklady | — | 5 096 | 6 119 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok9
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: PETERIKA 3 s. r. o.
Prehľad
PETERIKA 3 s. r. o. (IČO 55344119) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Humenné. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: športové činnosti i. n. (SK NACE 9319).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 30 703 €, čo je o 23,8 % menej ako rok predtým (40 299 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 12,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 071 € (29,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 37 776 € a vlastné imanie 36 500 € (miera samofinancovania 96,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.