Chlebo s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 14 220 | 35 223 | 55 159 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 43 064 | 30 460 |
| Spolu majetok | 14 220 | 78 287 | 85 619 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 475 | 39 759 | 31 056 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 8 745 | 33 528 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 8 745 | 24 783 | 15 535 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 13 745 | 38 528 | 54 563 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 22 230 | 60 307 | 41 266 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 751 | 32 043 | 17 567 |
| EBITDA | 8 751 | 39 395 | 30 171 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 745 | 31 955 | 17 564 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 8 745 | 24 783 | 15 535 |
| Osobné náklady | 182 | 821 | 2 095 |
| Odpisy | 0 | 7 352 | 12 604 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Chlebo s. r. o.
Prehľad
Chlebo s. r. o. (IČO 55349218) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Hrabovec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 41 266 €, čo je o 31,6 % menej ako rok predtým (60 307 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 36,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 15 535 € (37,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 095 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 85 619 € a vlastné imanie 54 563 € (miera samofinancovania 63,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.