GL strešné a fasádne centrum s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 4 141 | 33 647 | 19 848 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 4 141 | 33 647 | 19 848 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 200 | 53 779 | 57 347 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -1 059 | -25 132 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -1 059 | -24 073 | -17 367 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 3 941 | -20 132 | -37 499 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 0 | 57 742 | 96 842 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | -1 059 | -23 495 | -16 697 |
| EBITDA | — | -1 059 | -23 495 | -16 697 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -1 059 | -23 593 | -16 887 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -1 059 | -24 073 | -17 367 |
| Osobné náklady | — | 0 | 21 471 | 25 409 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok8
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: GL strešné a fasádne centrum s. r. o.
Prehľad
GL strešné a fasádne centrum s. r. o. (IČO 55371612) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Kobyly. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba tehál, obkladačiek a stavebných výrobkov z pálenej hliny (SK NACE 2332). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 96 842 €, čo je o 67,7 % viac ako rok predtým (57 742 €). Rok 2025 skončil stratou 17 367 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 25 409 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-37 499 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.