KARPATY FAMILY, a. s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 425 481 | 434 310 | 433 041 |
| Neobežný majetok spolu | 11 125 | 11 125 | 11 125 |
| Spolu majetok | 436 606 | 445 435 | 444 166 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 0 | 618 | 340 |
| Základné imanie | 25 000 | 25 000 | 25 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 395 481 | 403 692 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 400 481 | 8 211 | -991 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 11 125 | 16 125 | 16 125 |
| Vlastné imanie spolu | 436 606 | 444 817 | 443 826 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | -528 | -567 |
| EBITDA | 0 | -528 | -567 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 400 481 | 10 087 | -651 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 400 481 | 8 211 | -991 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KARPATY FAMILY, a. s.
Prehľad
KARPATY FAMILY, a. s. (IČO 55379613) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 25 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 991 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 444 166 € a vlastné imanie 443 826 € (miera samofinancovania 99,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.