3lmnts s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 16 000 € (98 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 11 950 | 28 807 | 37 161 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 11 950 | 28 807 | 37 161 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 3 208 | 7 307 | 5 260 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 3 555 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 742 | 12 758 | 26 401 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 187 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 8 742 | 21 500 | 31 901 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 28 000 | 43 797 | 64 023 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 438 | 15 017 | 29 452 |
| EBITDA | 4 438 | 15 017 | 29 452 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 438 | 15 013 | 29 331 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 742 | 12 758 | 26 401 |
| Osobné náklady | 219 | 1 622 | 1 622 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 16 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: 3lmnts s. r. o.
Prehľad
3lmnts s. r. o. (IČO 55381243) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Devín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 64 023 €, čo je o 46,2 % viac ako rok predtým (43 797 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 51,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 26 401 € (41,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 622 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 37 161 € a vlastné imanie 31 901 € (miera samofinancovania 85,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.