Ste-Kov stavebné práce s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 10 439 | 15 634 | 43 399 |
| Neobežný majetok spolu | 21 664 | 15 618 | 0 |
| Spolu majetok | 32 103 | 31 252 | 43 399 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 26 291 | 22 852 | 5 684 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 812 | 3 230 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 812 | 2 588 | 29 315 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 170 |
| Vlastné imanie spolu | 5 812 | 8 400 | 37 715 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 52 830 | 99 280 | 79 842 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 070 | 5 845 | 33 246 |
| EBITDA | 4 589 | 11 891 | 33 246 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 125 | 3 640 | 32 758 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 812 | 2 588 | 29 315 |
| Osobné náklady | 2 830 | 20 197 | 21 796 |
| Odpisy | 2 519 | 6 046 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok10
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Ste-Kov stavebné práce s. r. o.
Prehľad
Ste-Kov stavebné práce s. r. o. (IČO 55388612) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Rosina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 79 842 €, čo je o 19,6 % menej ako rok predtým (99 280 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 22,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 29 315 € (36,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 21 796 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 43 399 € a vlastné imanie 37 715 € (miera samofinancovania 86,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.