General Develop Buildings SK s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 479 693 | 624 158 | 429 193 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 912 | -4 913 | 62 678 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 867 | -4 047 |
| Spolu majetok | 178 251 | 152 211 | 537 187 |
| Záväzky spolu | 172 339 | 151 211 | 473 510 |
| Vlastné imanie spolu | 5 912 | 1 000 | 63 677 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: General Develop Buildings SK s. r. o.
Prehľad
General Develop Buildings SK s. r. o. (IČO 55391117) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 429 193 €, čo je o 31,2 % menej ako rok predtým (624 158 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 5,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 62 678 € (14,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 17 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 537 187 € a vlastné imanie 63 677 € (miera samofinancovania 11,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.