Gabriela Mohrová, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 13 075 | 11 397 | 12 373 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 8 309 |
| Spolu majetok | 13 075 | 11 397 | 20 682 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 7 364 | 2 903 | 3 879 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 711 | 3 494 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 711 | 2 783 | 8 309 |
| Vlastné imanie spolu | 5 711 | 8 494 | 16 803 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 13 017 | 41 776 | 49 761 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 879 | 3 351 | 9 340 |
| EBITDA | 879 | 3 351 | 12 110 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 837 | 3 283 | 9 277 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 711 | 2 783 | 8 309 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 5 052 |
| Odpisy | 0 | 0 | 2 770 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok9
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: Gabriela Mohrová, s. r. o.
Prehľad
Gabriela Mohrová, s. r. o. (IČO 55391753) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Chorvátsky Grob. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatného textilu i. n. (SK NACE 1399). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 49 761 €, čo je o 19,1 % viac ako rok predtým (41 776 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 95,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 309 € (16,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 5 052 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 20 682 € a vlastné imanie 16 803 € (miera samofinancovania 81,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.