Vagner Investments s. r. o.Aktívna

IČO 55396054Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2023Žilina

Finančný prehľad

47 090 €-4,4%
Tržby 2025
+0,1%
Priemerný ročný rast 2023–2025
020 tis.40 tis.60 tis.202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.60 tis.202320242025
Prehľad účtovných závierok2023–2025
202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu11 53415 35159 004
Neobežný majetok spolu000
Spolu majetok11 53415 35159 004
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu9807204 690
Základné imanie5 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov05 5549 631
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)5 5544 07739 683
Vlastné imanie spolu10 55414 63154 314
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)47 02149 27247 090
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti6 5344 79744 372
EBITDA6 5344 79744 372
Výsledok hospodárenia pred zdanením6 5344 79744 372
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie5 5544 07739 683
Osobné náklady000
Odpisy000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok7

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Vagner Investments s. r. o.

Prehľad

Vagner Investments s. r. o. (IČO 55396054) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 47 090 €, čo je o 4,4 % menej ako rok predtým (49 272 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 39 683 € (84,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 59 004 € a vlastné imanie 54 314 € (miera samofinancovania 92,1 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Vagner Investments s. r. o. – IČO 55396054 — icoprofil.sk