Wera Corporation, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 18 012 | 22 380 | 19 976 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 18 012 | 22 380 | 19 976 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 12 785 | 16 556 | 12 767 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 216 | 783 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 227 | 597 | 1 385 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 11 | 41 |
| Vlastné imanie spolu | 5 227 | 5 824 | 7 209 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 39 247 | 38 939 | 49 768 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 275 | 1 918 | 2 766 |
| EBITDA | 275 | 1 918 | 2 766 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 267 | 945 | 1 763 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 227 | 597 | 1 385 |
| Osobné náklady | 1 073 | 1 622 | 1 622 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Wera Corporation, s. r. o.
Prehľad
Wera Corporation, s. r. o. (IČO 55400060) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Špačince. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 49 768 €, čo je o 27,8 % viac ako rok predtým (38 939 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 385 € (2,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 622 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 19 976 € a vlastné imanie 7 209 € (miera samofinancovania 36,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.