TVI Holder s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 11 007 | 22 985 | 452 673 |
| Neobežný majetok spolu | 5 730 000 | 5 747 000 | 0 |
| Spolu majetok | 5 741 007 | 5 769 985 | 452 673 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 5 774 116 | 5 977 742 | 833 809 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -38 109 | -212 757 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -38 109 | -174 648 | -173 379 |
| Vlastné imanie spolu | -33 109 | -207 757 | -381 136 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -648 | -1 696 | -1 374 |
| EBITDA | -648 | -1 696 | -1 374 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -38 109 | -174 308 | -169 539 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -38 109 | -174 648 | -173 379 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok10
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: TVI Holder s. r. o.
Prehľad
TVI Holder s. r. o. (IČO 55423094) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Karlova Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 173 379 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 3 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-381 136 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.