Vďačnosť s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 25 110 | 10 335 | 28 425 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 12 667 | 8 667 |
| Spolu majetok | 25 110 | 23 002 | 37 092 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 5 059 | 4 174 | 12 735 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 14 552 | 13 328 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 15 051 | -1 224 | 5 529 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 20 051 | 18 828 | 24 357 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 47 823 | 29 259 | 42 192 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 17 716 | -729 | 6 066 |
| EBITDA | 17 716 | 2 604 | 10 066 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 17 707 | -884 | 5 869 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 15 051 | -1 224 | 5 529 |
| Osobné náklady | 16 512 | 19 145 | 19 144 |
| Odpisy | 0 | 3 333 | 4 000 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Vďačnosť s. r. o.
Prehľad
Vďačnosť s. r. o. (IČO 55446094) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Pezinok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 42 192 €, čo je o 44,2 % viac ako rok predtým (29 259 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 6,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 529 € (13,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 19 144 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 37 092 € a vlastné imanie 24 357 € (miera samofinancovania 65,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.