V.O.D.S.1.,s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 13 618 | 31 331 | 41 935 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 4 700 | 12 500 |
| Spolu majetok | 13 618 | 36 031 | 54 435 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 1 401 | 891 | -6 195 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 6 791 | 28 566 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 7 217 | 22 922 | 25 491 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 427 | 1 573 |
| Vlastné imanie spolu | 12 217 | 35 140 | 60 630 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 10 950 | 31 400 | 48 100 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 545 | 27 200 | 28 587 |
| EBITDA | 8 545 | 27 300 | 32 787 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 534 | 27 093 | 28 475 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 217 | 22 922 | 25 491 |
| Osobné náklady | 593 | 671 | 0 |
| Odpisy | 0 | 100 | 4 200 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: V.O.D.S.1.,s.r.o.
Prehľad
V.O.D.S.1.,s.r.o. (IČO 55451551) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Myslava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 48 100 €, čo je o 53,2 % viac ako rok predtým (31 400 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 110 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 25 491 € (53,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 54 435 € a vlastné imanie 60 630 € (miera samofinancovania 111 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.