UX Nova s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 53 625 | 88 118 | 177 710 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 38 677 | 9 670 | 2 737 |
| Spolu majetok | 5 000 | 92 302 | 97 788 | 180 447 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 50 330 | 34 027 | 18 607 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 58 261 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 36 972 | 58 261 | 98 079 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 41 972 | 63 761 | 161 840 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 76 127 | 115 010 | 139 065 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 49 654 | 74 604 | 119 142 |
| EBITDA | — | 68 992 | 103 611 | 128 930 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 48 256 | 75 946 | 125 345 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 36 972 | 58 261 | 98 079 |
| Osobné náklady | — | 891 | 1 622 | 1 622 |
| Odpisy | — | 19 338 | 29 007 | 9 788 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 36 472 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: UX Nova s.r.o.
Prehľad
UX Nova s.r.o. (IČO 55461778) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bretejovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 139 065 €, čo je o 20,9 % viac ako rok predtým (115 010 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 35,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 98 079 € (70,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 622 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 180 447 € a vlastné imanie 161 840 € (miera samofinancovania 89,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.