elfabro s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 7 680 | 10 239 | 14 737 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 7 680 | 10 239 | 14 737 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 552 | 594 | 2 798 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 2 022 | 4 414 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 128 | 2 517 | 2 695 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 106 | 232 |
| Vlastné imanie spolu | 7 128 | 9 645 | 12 341 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 530 | 3 004 | 3 135 |
| EBITDA | 2 530 | 3 004 | 3 135 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 530 | 2 961 | 3 035 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 128 | 2 517 | 2 695 |
| Osobné náklady | 501 | 0 | 6 877 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: elfabro s. r. o.
Prehľad
elfabro s. r. o. (IČO 55468560) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Jakubany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 695 €. Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 877 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 14 737 € a vlastné imanie 12 341 € (miera samofinancovania 83,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.