REKUB MONT, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 53 799 | 81 252 | 110 130 |
| Neobežný majetok spolu | 26 402 | 36 458 | 37 928 |
| Spolu majetok | 80 201 | 117 710 | 148 058 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 34 441 | 47 575 | 76 590 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 30 583 | 64 635 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 40 760 | 34 052 | 1 333 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 45 760 | 70 135 | 71 468 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 185 415 | 312 416 | 480 015 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 52 711 | 39 867 | 14 350 |
| EBITDA | 53 153 | 49 535 | 29 256 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 52 680 | 37 834 | 11 341 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 40 760 | 34 052 | 1 333 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 442 | 9 668 | 14 906 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 9 677 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: REKUB MONT, s. r. o.
Prehľad
REKUB MONT, s. r. o. (IČO 55471854) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Oravské Veselé. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 480 015 €, čo je o 53,6 % viac ako rok predtým (312 416 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 60,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 333 € (0,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 148 058 € a vlastné imanie 71 468 € (miera samofinancovania 48,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.