XSTAMI s. r. o.Aktívna

IČO 55473857Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2023Komárno

Finančný prehľad

46 390 €-6,7%
Tržby 2025
+236,5%
Priemerný ročný rast 2023–2025
020 tis.40 tis.60 tis.202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 743 € (24 % z rozdeliteľného zisku).

História
2025743 €
20240 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.202320242025
Prehľad účtovných závierok2023–2025
202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu6 32016 05811 259
Neobežný majetok spolu000
Spolu majetok6 32016 05811 259
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu5778 018396
Základné imanie5 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov07432 297
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)7432 2973 566
Vlastné imanie spolu5 7438 04010 863
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)4 09649 70046 390
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti8792 7554 039
EBITDA8792 7554 039
Výsledok hospodárenia pred zdanením8742 7023 962
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie7432 2973 566
Osobné náklady1 2353 3280
Odpisy000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0743

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok8

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: XSTAMI s. r. o.

Prehľad

XSTAMI s. r. o. (IČO 55473857) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Komárno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 46 390 €, čo je o 6,7 % menej ako rok predtým (49 700 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 237 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 566 € (7,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 11 259 € a vlastné imanie 10 863 € (miera samofinancovania 96,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

XSTAMI s. r. o. – IČO 55473857 — icoprofil.sk