WAJDA SK s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 33 497 | 5 030 444 | 310 330 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 33 497 | 5 030 444 | 310 330 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 10 313 | 5 032 535 | 285 139 |
| Základné imanie | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -6 816 | -31 319 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -6 816 | -25 275 | 26 510 |
| Vlastné imanie spolu | 23 184 | -2 091 | 25 191 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 120 686 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -6 811 | -24 191 | 28 351 |
| EBITDA | -6 811 | -24 191 | 28 351 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -6 816 | -24 935 | 27 470 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -6 816 | -25 275 | 26 510 |
| Osobné náklady | 5 895 | 22 593 | 23 789 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: WAJDA SK s. r. o.
Prehľad
WAJDA SK s. r. o. (IČO 55473911) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Vrbové. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 30 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 120 686 €. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 26 510 € (22,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 23 789 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 310 330 € a vlastné imanie 25 191 € (miera samofinancovania 8,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.