TATRICUM TRADING, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 31 572 | 48 623 | 84 943 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 31 572 | 48 623 | 84 943 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 11 177 | 7 712 | 5 743 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 15 394 | 35 911 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 15 395 | 20 517 | 38 289 |
| Vlastné imanie spolu | 20 395 | 40 911 | 79 200 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 32 131 | 72 088 | 85 591 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 18 112 | 26 059 | 42 657 |
| EBITDA | 18 112 | 26 059 | 42 657 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 18 112 | 25 971 | 42 543 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 15 395 | 20 517 | 38 289 |
| Osobné náklady | 1 212 | 5 965 | 5 984 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TATRICUM TRADING, s. r. o.
Prehľad
TATRICUM TRADING, s. r. o. (IČO 55488846) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 85 591 €, čo je o 18,7 % viac ako rok predtým (72 088 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 63,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 38 289 € (44,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 5 984 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 84 943 € a vlastné imanie 79 200 € (miera samofinancovania 93,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.