BESPOKE CAR-RENTAL, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 424 000 | 3 546 045 | 413 496 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 519 | 165 177 | 2 768 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 6 519 | 171 696 |
| Spolu majetok | 1 435 082 | 340 897 | 587 501 |
| Záväzky spolu | 1 423 563 | 164 201 | 408 037 |
| Vlastné imanie spolu | 11 519 | 176 696 | 179 464 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok9
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: BESPOKE CAR-RENTAL, s.r.o.
Prehľad
BESPOKE CAR-RENTAL, s.r.o. (IČO 55509860) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 413 496 €, čo je o 88,3 % menej ako rok predtým (3 546 045 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 768 € (0,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 587 501 € a vlastné imanie 179 464 € (miera samofinancovania 30,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.