TREJDERI s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 6 770 | 7 376 | 23 297 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 6 770 | 7 376 | 23 297 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 1 263 | 3 526 | 17 639 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 508 | -1 150 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 507 | -1 658 | 1 808 |
| Vlastné imanie spolu | 5 507 | 3 850 | 5 658 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 1 637 | 11 056 | 9 823 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 597 | -1 318 | 2 147 |
| EBITDA | 597 | -1 318 | 2 147 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 597 | -1 318 | 2 148 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 507 | -1 658 | 1 808 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TREJDERI s. r. o.
Prehľad
TREJDERI s. r. o. (IČO 55521894) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 9 823 €, čo je o 11,2 % menej ako rok predtým (11 056 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 145 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 808 € (18,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 23 297 € a vlastné imanie 5 658 € (miera samofinancovania 24,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.