BPovercast s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 2 978 | 8 313 | 2 355 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 2 978 | 8 313 | 2 355 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 0 | 3 805 | 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -2 022 | -492 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 022 | 1 530 | -2 493 |
| Vlastné imanie spolu | 2 978 | 4 508 | 2 015 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 884 | 23 248 | 12 860 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 022 | 1 912 | -2 087 |
| EBITDA | -2 022 | 1 912 | -2 087 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 022 | 1 870 | -2 153 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 022 | 1 530 | -2 493 |
| Osobné náklady | 20 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BPovercast s. r. o.
Prehľad
BPovercast s. r. o. (IČO 55527086) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Žiar nad Hronom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 12 860 €, čo je o 44,7 % menej ako rok predtým (23 248 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 281 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 2 493 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 355 € a vlastné imanie 2 015 € (miera samofinancovania 85,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.