Four K electric s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 5 100 | 546 067 | 509 641 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 459 | 23 842 | 10 765 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 459 | 24 301 |
| Spolu majetok | 10 100 | 157 173 | 130 253 |
| Záväzky spolu | 4 641 | 127 872 | 90 187 |
| Vlastné imanie spolu | 5 459 | 29 301 | 40 066 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Four K electric s.r.o.
Prehľad
Four K electric s.r.o. (IČO 55563325) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: elektrická inštalácia (SK NACE 4321).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 509 641 €, čo je o 6,7 % menej ako rok predtým (546 067 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 900 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 765 € (2,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 130 253 € a vlastné imanie 40 066 € (miera samofinancovania 30,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.