Ing. arch. Vlasta Ilievová-SANTA, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 24 403 | 9 166 | 8 561 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 2 208 | 2 028 |
| Spolu majetok | 24 403 | 11 374 | 10 589 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 18 206 | 5 371 | 4 205 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 1 137 | 1 137 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 197 | -194 | 172 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 60 | 75 |
| Vlastné imanie spolu | 6 197 | 6 003 | 6 384 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 119 470 | 29 139 | 17 705 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 547 | 220 | 608 |
| EBITDA | 1 547 | 220 | 930 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 542 | 180 | 512 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 197 | -194 | 172 |
| Osobné náklady | 1 052 | 1 219 | 774 |
| Odpisy | 0 | 0 | 322 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Ing. arch. Vlasta Ilievová-SANTA, s. r. o.
Prehľad
Ing. arch. Vlasta Ilievová-SANTA, s. r. o. (IČO 55571433) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: architektonické činnosti (SK NACE 7111).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 17 705 €, čo je o 39,2 % menej ako rok predtým (29 139 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 61,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 172 € (1,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 774 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 589 € a vlastné imanie 6 384 € (miera samofinancovania 60,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.