Satrix s. r. o.Aktívna

IČO 55577865Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2023Poproč

Finančný prehľad

65 230 €+11,7%
Tržby 2025
+70,5%
Priemerný ročný rast 2023–2025
020 tis.40 tis.60 tis.80 tis.202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
202413 735 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
025 tis.50 tis.75 tis.202320242025
Prehľad účtovných závierok2023–2025
202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu22 46117 14440 392
Neobežný majetok spolu021 48424 831
Spolu majetok22 46138 62865 223
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu3 22616 34917 396
Základné imanie5 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0016 779
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)14 23516 77925 548
Fondy a ostatné vlastné imanie—500500
Vlastné imanie spolu19 23522 27947 827
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)22 44558 38765 230
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti16 74720 79429 743
EBITDA16 74722 22636 505
Výsledok hospodárenia pred zdanením16 74719 75228 427
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie14 23516 77925 548
Osobné náklady000
Odpisy01 4326 762
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—13 7350

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok6

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: Satrix s. r. o.

Prehľad

Satrix s. r. o. (IČO 55577865) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Poproč. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 65 230 €, čo je o 11,7 % viac ako rok predtým (58 387 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 70,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 25 548 € (39,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 65 223 € a vlastné imanie 47 827 € (miera samofinancovania 73,3 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Satrix s. r. o. – IČO 55577865 — icoprofil.sk