Sebők Strechy s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 37 456 | 20 111 | 30 760 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 2 158 | 6 622 |
| Spolu majetok | 37 456 | 22 269 | 37 382 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 15 030 | 18 027 | 33 145 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 17 426 | -758 | -763 |
| Vlastné imanie spolu | 22 426 | 4 242 | 4 237 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 56 959 | 70 160 | 53 212 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 22 116 | 340 | 339 |
| EBITDA | 22 116 | 340 | 376 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 22 073 | 202 | 197 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 17 426 | -758 | -763 |
| Osobné náklady | 3 014 | 6 615 | 8 726 |
| Odpisy | 0 | 0 | 37 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 17 426 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Sebők Strechy s. r. o.
Prehľad
Sebők Strechy s. r. o. (IČO 55591531) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Chotín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska (SK NACE 1623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 53 212 €, čo je o 24,2 % menej ako rok predtým (70 160 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 3,3 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 763 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 8 726 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 37 382 € a vlastné imanie 4 237 € (miera samofinancovania 11,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.