Ravols s. r. o.Aktívna

IČO 55603904Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2023Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Finančný prehľad

39 702 €-33,8%
Tržby 2025
-3,4%
Priemerná ročná zmena 2023–2025
020 tis.40 tis.60 tis.202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 43 482 € (100 % z rozdeliteľného zisku).

História
202543 482 €
202433 018 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.60 tis.202320242025
Prehľad účtovných závierok2023–2025
202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu45 33351 17940 627
Neobežný majetok spolu000
Spolu majetok45 33351 18540 669
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu6 8152 2031 140
Základné imanie5 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov000
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)33 51843 48234 029
Fondy a ostatné vlastné imanie—500500
Vlastné imanie spolu38 51848 98239 529
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)42 54359 97139 702
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti39 43351 15537 828
EBITDA39 43351 15537 828
Výsledok hospodárenia pred zdanením39 43351 15537 827
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie33 51843 48234 029
Osobné náklady000
Odpisy000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—33 01843 482

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok6

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Ravols s. r. o.

Prehľad

Ravols s. r. o. (IČO 55603904) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 39 702 €, čo je o 33,8 % menej ako rok predtým (59 971 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 3,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 34 029 € (85,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 40 669 € a vlastné imanie 39 529 € (miera samofinancovania 97,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Ravols s. r. o. – IČO 55603904 — icoprofil.sk