IG design s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 4 945 | 12 729 | 7 194 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 4 945 | 12 729 | 7 194 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 23 | 7 520 | 3 261 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -78 | 210 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -78 | 287 | -1 277 |
| Vlastné imanie spolu | 4 922 | 5 209 | 3 933 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 15 300 | 49 780 | 16 790 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -70 | 627 | -937 |
| EBITDA | -70 | 627 | -937 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -70 | 627 | -937 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -78 | 287 | -1 277 |
| Osobné náklady | 0 | 3 487 | 14 919 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: IG design s. r. o.
Prehľad
IG design s. r. o. (IČO 55605443) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: architektonické činnosti (SK NACE 7111). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 16 790 €, čo je o 66,3 % menej ako rok predtým (49 780 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,8 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 1 277 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 14 919 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 194 € a vlastné imanie 3 933 € (miera samofinancovania 54,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.