ANGER studio s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 4 643 | 50 094 | 42 827 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 26 771 |
| Spolu majetok | 4 643 | 50 094 | 69 598 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 31 | 37 939 | 57 189 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -388 | 6 647 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -388 | 7 543 | 262 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 4 612 | 12 155 | 12 409 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 78 058 | 32 661 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -377 | 9 568 | 720 |
| EBITDA | -377 | 9 568 | 6 573 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -388 | 9 525 | 602 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -388 | 7 543 | 262 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 24 355 |
| Odpisy | 0 | 0 | 5 853 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ANGER studio s.r.o.
Prehľad
ANGER studio s.r.o. (IČO 55609988) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: architektonické činnosti (SK NACE 7111). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 32 661 €, čo je o 58,2 % menej ako rok predtým (78 058 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 262 € (0,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 24 355 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 69 598 € a vlastné imanie 12 409 € (miera samofinancovania 17,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.