L&E Green s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 49 800 € (96 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 32 604 | 58 438 | 55 662 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 23 632 | 16 716 |
| Spolu majetok | 32 604 | 82 070 | 72 384 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 4 179 | 24 701 | 7 329 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 1 925 | 2 069 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 23 425 | 49 944 | 57 486 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 28 425 | 57 369 | 65 055 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 29 738 | 75 360 | 83 200 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 27 604 | 63 747 | 64 746 |
| EBITDA | 27 604 | 67 781 | 71 663 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 27 604 | 63 299 | 64 015 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 23 425 | 49 944 | 57 486 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 4 034 | 6 917 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 21 000 | 49 800 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: L&E Green s.r.o.
Prehľad
L&E Green s.r.o. (IČO 55613411) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 83 200 €, čo je o 10,4 % viac ako rok predtým (75 360 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 67,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 57 486 € (69,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 72 384 € a vlastné imanie 65 055 € (miera samofinancovania 89,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.