ST CARGO s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 8 249 € (40 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 25 309 | 30 206 | 75 601 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 24 753 | 17 327 |
| Spolu majetok | 26 123 | 56 656 | 93 504 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 12 440 | 30 775 | 65 537 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 8 249 | 12 132 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 8 683 | 12 198 | 10 335 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 434 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 13 683 | 25 881 | 27 967 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 306 735 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 11 093 | 16 312 | 14 699 |
| EBITDA | 11 093 | 21 262 | 22 125 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 11 062 | 15 851 | 13 417 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 8 683 | 12 198 | 10 335 |
| Osobné náklady | 671 | 1 637 | 1 672 |
| Odpisy | 0 | 4 950 | 7 426 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 8 249 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ST CARGO s. r. o.
Prehľad
ST CARGO s. r. o. (IČO 55619029) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Stará Ľubovňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave (SK NACE 5231). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 306 735 €. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 335 € (3,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 672 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 93 504 € a vlastné imanie 27 967 € (miera samofinancovania 29,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.