Deyno Motorsport s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 122 240 | 92 109 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 4 750 | 8 987 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 4 512 |
| Spolu majetok | 5 000 | 545 538 | 473 625 |
| Záväzky spolu | 0 | 535 788 | 354 888 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 9 750 | 118 737 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Deyno Motorsport s. r. o.
Prehľad
Deyno Motorsport s. r. o. (IČO 55635881) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 92 109 €, čo je o 24,6 % menej ako rok predtým (122 240 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 987 € (9,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 473 625 € a vlastné imanie 118 737 € (miera samofinancovania 25,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.