MELVA s.r.o.Aktívna

IČO 55641679Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2023Komárno

Finančný prehľad

43 440 €+129,2%
Tržby 2025
+194,8%
Priemerný ročný rast 2023–2025
020 tis.40 tis.60 tis.202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.202320242025
Prehľad účtovných závierok2023–2025
202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu9 70217 53014 357
Neobežný majetok spolu000
Spolu majetok9 70217 53014 357
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu5 00316 99812 758
Základné imanie5 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0-301-4 468
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-301-4 1671 031
Vlastné imanie spolu4 6995321 563
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)5 00018 95543 440
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-300-3 7921 480
EBITDA-300-3 7921 480
Výsledok hospodárenia pred zdanením-301-3 8271 371
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-301-4 1671 031
Osobné náklady000
Odpisy000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok6

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: MELVA s.r.o.

Prehľad

MELVA s.r.o. (IČO 55641679) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Komárno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 43 440 €, čo je o 129 % viac ako rok predtým (18 955 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 195 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 031 € (2,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 14 357 € a vlastné imanie 1 563 € (miera samofinancovania 10,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

MELVA s.r.o. – IČO 55641679 — icoprofil.sk