numerouno space s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 6 410 | 35 657 | 6 988 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 479 | 12 304 |
| Spolu majetok | 6 410 | 36 136 | 19 292 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 1 061 | 30 448 | 12 166 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 349 | 654 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 349 | 339 | 1 438 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 34 |
| Vlastné imanie spolu | 5 349 | 5 688 | 7 126 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 1 400 | 49 443 | 47 159 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 410 | 4 023 | 4 189 |
| EBITDA | 410 | 6 419 | 5 264 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 410 | 1 299 | 1 778 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 349 | 339 | 1 438 |
| Osobné náklady | 0 | 1 019 | 3 889 |
| Odpisy | 0 | 2 396 | 1 075 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok8
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: numerouno space s. r. o.
Prehľad
numerouno space s. r. o. (IČO 55652824) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolen. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 47 159 €, čo je o 4,6 % menej ako rok predtým (49 443 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 480 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 438 € (3,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 889 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 19 292 € a vlastné imanie 7 126 € (miera samofinancovania 36,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.