Proclean BA 2 s.r.o.Aktívna

IČO 55653502Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2023Bratislava - mestská časť Petržalka

Finančný prehľad

23 862 €+937,5%
Tržby 2025
010 tis.20 tis.30 tis.202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
05 tis.10 tis.15 tis.2022202320242025
Prehľad účtovných závierok2022–2025
2022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 0005 0007 30010 701
Neobežný majetok spolu0000
Spolu majetok5 0005 0007 30010 701
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu0000
Základné imanie5 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0002 300
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)—02 3003 401
Vlastné imanie spolu5 0005 0007 30010 701
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)—02 30023 862
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti—02 3003 741
EBITDA—02 3003 741
Výsledok hospodárenia pred zdanením—02 3003 741
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie—02 3003 401
Osobné náklady—000
Odpisy—000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy——00

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok6

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Proclean BA 2 s.r.o.

Prehľad

Proclean BA 2 s.r.o. (IČO 55653502) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: generálne čistenie budov (SK NACE 8121).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 23 862 €, čo je o 937 % viac ako rok predtým (2 300 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 401 € (14,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 701 € a vlastné imanie 10 701 € (miera samofinancovania 100 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Proclean BA 2 s.r.o. – IČO 55653502 — icoprofil.sk