Reminik s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | — | 22 547 | 13 180 | 12 668 |
| Neobežný majetok spolu | — | 0 | 3 041 | 2 105 |
| Spolu majetok | — | 22 547 | 16 221 | 14 773 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 45 363 | 40 999 | 48 918 |
| Základné imanie | 0 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | -29 778 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -27 816 | -29 778 | -9 367 |
| Vlastné imanie spolu | 0 | -22 816 | -24 778 | -34 145 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 0 | 53 753 | 57 852 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | -27 782 | -28 572 | -7 872 |
| EBITDA | — | -27 782 | -27 870 | -6 936 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -27 816 | -28 818 | -8 407 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -27 816 | -29 778 | -9 367 |
| Osobné náklady | — | 0 | 3 022 | 15 420 |
| Odpisy | — | 0 | 702 | 936 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Reminik s. r. o.
Prehľad
Reminik s. r. o. (IČO 55655688) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Kostolište. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 57 852 €, čo je o 7,6 % viac ako rok predtým (53 753 €). Rok 2025 skončil stratou 9 367 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 15 420 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-34 145 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.