GEOREM, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Vlastné imanie sa znížilo o 1 500 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 661 234 | 3 084 114 | 22 175 726 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 185 757 | 336 476 | 4 063 988 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 185 257 | 521 733 |
| Spolu majetok | 1 903 016 | 1 806 473 | 14 276 533 |
| Záväzky spolu | 1 712 259 | 1 277 740 | 9 685 312 |
| Vlastné imanie spolu | 190 757 | 528 733 | 4 591 221 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: GEOREM, s.r.o.
Prehľad
GEOREM, s.r.o. (IČO 55657681) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 22 175 726 €, čo je o 619 % viac ako rok predtým (3 084 114 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 265 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 063 988 € (18,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 161 778 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 14 276 533 € a vlastné imanie 4 591 221 € (miera samofinancovania 32,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.