Mendex group s.r.o.Aktívna

IČO 55657800Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2023Štúrovo

Finančný prehľad

8 900 €
Tržby 2025
02,5 tis.5 tis.7,5 tis.10 tis.202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
05 tis.10 tis.15 tis.202320242025
Prehľad účtovných závierok2023–2025
202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 0005 00011 056
Neobežný majetok spolu000
Spolu majetok5 0005 00011 056
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu0340862
Základné imanie5 0005 0005 001
Výsledok hospodárenia minulých rokov00-340
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)0-3405 533
Vlastné imanie spolu5 0004 66010 194
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)008 900
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti006 234
EBITDA006 234
Výsledok hospodárenia pred zdanením006 148
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie0-3405 533
Osobné náklady000
Odpisy000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok6

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaký odbor v obci Štúrovo

Zhrnutie: Mendex group s.r.o.

Prehľad

Mendex group s.r.o. (IČO 55657800) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Štúrovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba hier a hračiek (SK NACE 3240).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 8 900 €. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 533 € (62,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 11 056 € a vlastné imanie 10 194 € (miera samofinancovania 92,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Mendex group s.r.o. – IČO 55657800 — icoprofil.sk