Elitte Optic, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 71 514 | 203 195 | 211 366 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 106 711 | 0 |
| Spolu majetok | 71 514 | 309 906 | 211 366 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 85 985 | 493 388 | 538 315 |
| Základné imanie | 6 000 | 6 000 | 6 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -20 471 | -189 482 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -20 471 | -169 011 | -143 467 |
| Vlastné imanie spolu | -14 471 | -183 482 | -326 949 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 337 223 | 159 071 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -19 881 | -148 046 | -120 569 |
| EBITDA | -19 881 | -135 699 | -52 877 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -20 471 | -167 091 | -142 507 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -20 471 | -169 011 | -143 467 |
| Osobné náklady | 9 786 | 216 120 | 93 668 |
| Odpisy | 0 | 12 347 | 67 692 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Elitte Optic, s.r.o.
Prehľad
Elitte Optic, s.r.o. (IČO 55660568) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Pezinok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 159 071 €, čo je o 52,8 % menej ako rok predtým (337 223 €). Rok 2025 skončil stratou 143 467 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 93 668 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-326 949 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.