LFrank plus s. r. o.Aktívna

IČO 55665896Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2023Hýľov

Finančný prehľad

32 541 €+38,4%
Tržby 2025
-8,0%
Priemerná ročná zmena 2023–2025
010 tis.20 tis.30 tis.40 tis.202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
05 tis.10 tis.202320242025
Prehľad účtovných závierok2023–2025
202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 6367 6569 771
Neobežný majetok spolu000
Spolu majetok5 6367 6569 771
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu96340340
Základné imanie5 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0401 816
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)5401 7762 115
Fondy a ostatné vlastné imanie—500500
Vlastné imanie spolu5 5407 3169 431
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)38 47823 50932 541
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti6482 1692 551
EBITDA6482 1692 551
Výsledok hospodárenia pred zdanením6362 1162 455
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie5401 7762 115
Osobné náklady000
Odpisy000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok6

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: LFrank plus s. r. o.

Prehľad

LFrank plus s. r. o. (IČO 55665896) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Hýľov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 32 541 €, čo je o 38,4 % viac ako rok predtým (23 509 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 8,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 115 € (6,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 771 € a vlastné imanie 9 431 € (miera samofinancovania 96,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

LFrank plus s. r. o. – IČO 55665896 — icoprofil.sk