Brutale s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 7 775 | 15 554 | 20 216 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 3 646 | 14 308 |
| Spolu majetok | 7 775 | 19 200 | 34 524 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 1 096 | 8 526 | 23 044 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 1 595 | 5 391 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 679 | 3 995 | 805 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 84 | 284 |
| Vlastné imanie spolu | 6 679 | 10 674 | 11 480 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 5 691 | 116 542 | 195 939 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 975 | 5 118 | 3 299 |
| EBITDA | 1 975 | 5 277 | 5 097 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 975 | 5 057 | 1 765 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 679 | 3 995 | 805 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 39 |
| Odpisy | 0 | 159 | 1 798 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Brutale s. r. o.
Prehľad
Brutale s. r. o. (IČO 55672612) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (SK NACE 1628).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 195 939 €, čo je o 68,1 % viac ako rok predtým (116 542 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 487 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 805 € (0,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 39 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 34 524 € a vlastné imanie 11 480 € (miera samofinancovania 33,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.