Amugy s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 10 308 | 50 283 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 10 308 | 50 283 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 217 | 3 083 | 86 106 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -217 | 2 225 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -217 | 2 442 | -43 048 |
| Vlastné imanie spolu | 4 783 | 7 225 | -35 823 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 26 482 | 8 829 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -217 | 3 282 | -42 126 |
| EBITDA | -217 | 3 282 | -42 126 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -217 | 3 134 | -42 708 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -217 | 2 442 | -43 048 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Amugy s.r.o.
Prehľad
Amugy s.r.o. (IČO 55672639) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Veľké Kapušany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu (SK NACE 3832).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 8 829 €, čo je o 66,7 % menej ako rok predtým (26 482 €). Rok 2025 skončil stratou 43 048 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 3 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-35 823 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.