DEVA STAV s. r. o.Aktívna

IČO 55677959Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2023Prešov

Finančný prehľad

194 645 €-39,1%
Tržby 2025
-43,8%
Priemerná ročná zmena 2023–2025
0200 tis.400 tis.600 tis.800 tis.202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.600 tis.202320242025
Prehľad účtovných závierok2023–2025
202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu517 736222 822243 474
Neobežný majetok spolu0135 937171 769
Spolu majetok517 736358 759415 243
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu414 023192 000247 516
Základné imanie5 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov093 777153 671
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)98 71363 046968
Fondy a ostatné vlastné imanie—4 9368 088
Vlastné imanie spolu103 713166 759167 727
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)616 830319 605194 645
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti125 39883 07511 485
EBITDA125 39892 13748 575
Výsledok hospodárenia pred zdanením125 37780 3852 387
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie98 71363 046968
Osobné náklady8 5372 0923 679
Odpisy09 06237 090
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok9

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: DEVA STAV s. r. o.

Prehľad

DEVA STAV s. r. o. (IČO 55677959) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 194 645 €, čo je o 39,1 % menej ako rok predtým (319 605 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 43,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 968 € (0,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 679 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 415 243 € a vlastné imanie 167 727 € (miera samofinancovania 40,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

DEVA STAV s. r. o. – IČO 55677959 — icoprofil.sk